Láska k YAOI

Těžkej život

Úterý v 10:41 | Ajka |  Na přání

Neegzistuju pro ně


Téma: proč mě nenávidej!
pár:............


Proč soudíme člověka, podle pomluv co jsme slyšely. Proč si oněm nezjístime samy, co je pravda a co není. Proč se řidíme podle někoho, co jen žarlí na někoho koho ani pořádně nezná osobně. Co když ten udajní člověk není takovej jak vypadá, ale je uplně jinej než se o něm řiká.

Rád chodím večer po ulici, aspoň mě nikdo nevidí a nesoudí. Nemám rád když musím někam jít když je ráno nebo odpoledne,pak vidím jak se na mě lidé koukaj.Prohlížej si mě straněj se mi a pomlouváj, říkáj něco co není pravda. Když jeden něco řekne, tak ostatní tomu věří a už to taky říkaj i když nevědí jestly je to pravda. Oni za to nemužou, dělaj prostě to co vidí u ostatních lidích.Kdyby to nedělaly tak by pak byli jako já, a to oni nechtej být zavrhnutý.

Ano jsem bohatej, ano můžu mít v šechno co chci, to je všechno pravda, ale to že žiju ve vyle a mám hodně aut to už není pravda. A taky není pravda že jsem falešnej drzej a nafoukanej, to ale je už nezajmá a ani nechce zajmat. Když se to řiká tak je to proněprostě pravda. Ale je to všechno na opak, ano jsem bohatej ale nemam vylu žiju prostě skromě a dávam chudím lidem peníze a pomáham stavět orginace pro bezdomovce.

Žiju spokojení život co jsem si sám vybudoval a přál, nikdy jsem si nepřál že budu žít bohatej život. Já zato nemůžu že moje firma co jsem si sám založil, mi bude tak vydělávat.Ano ostatní bohatlíci se chovaj povišeně a namyšleně, ale proč bych to já dělal já nejsem jako oni a nikdy nebudu.Ale to je proně neviditelné prostě, oni si myslej že když uvidej bohatého člověka tak bude i on takovej jako jsou ostatní bohatlíci.

Každy večer chodím po ulici a koukám na šťastné páry, jak sou společně spokojeni a šťastní. Bohužel já to asi nikdy nebudu mít něco takového, já jsem prostě ten bohatej člověk co má všechno a přece nic. Někdy náhou potkám někoho večer tak se mě zeptá proč chodím v tomhle oblečením( obyčené oblečení) a já mu odpovím.. a proč né? já jsem uplně normalní jako ostatní... a on se mi jen vysměje.. vi nejste normalní jako my, vi jste bohatej a nafoukanej člověk co nikomu nepomáhá jen sám sobě!.

Vždycky mě to bolí když tohle slyším ale co nadělám, pomluvi jsou hold pomluvi a to co lidé měliby vydět tak prostě nevydej. Nikdo nevydí že kupuji hračky dětem co máj nevilečitelnou nemoc nebo rakovynu nebo jsou bezdomova, nebo dávam pěníze bezdomovcům to prostě nikdo nevydí!. Nevým proč lidé souděj člověka jak vypadá nebo co dělá, lidé za to přece nemůžou co jsou zač. Osud to prostě takhle udělal a my stím nic neuděláme, můžem to ale změnit ale někdy se nám to povede ale někdy i né a je to ještě horší.

Jo když se někdo chová jinak nebo vypada jinak než ostatní, tak pro ostatní neegzistuje prostě je neviditelní. Takovéj život už postě je a lidé se asi nezměnej, ale přeci na světě jsou lidé co jestě jsou hodní a chápou. Děti maj sou hlavu a neposloucháj, aspoň oni mi dělaj radost a nesou di mě co jsem zač a co jsem zač.Ale iněkteří dospělé lidé jsou hodní a věřej vám že nejste takový jak se o vás povidá.

Každej má nějaké problémi co jdou těžko vyřešit, ale musí me si na vzájem pomáhat. Někdy přemyšlím proč jsem se vůbec narodil a proč jsem tu?, ce na mě někdo nema rád a nikdo se semnou nechce bavyt jen ti bohatí. Asi mu sím něco udělat aby lidé uvěřily že ne všechny bohaté lidé jsou, namyšlení nafoukaní a zlí. Že i některé bohaté chtěj být normalní jako ostatní .. chudé lidé. Ale věřím že jednou chudi lidi uvěří že jsou i hodné a milí lidi co jsou na trochu věči urovní než oni, doufám že to jednou přijmou že i my chce me mít normalní život.

Já prostě žiju divnéj život, dělám že jsem chudej a žiju v običejném bytě, ale přitom jsem bohatéj a můžu žít uplně jinak. Ale já nechci, chci prostě žít jak já chci a ne bodle toho kolik mám peněz.Ale na co ít bohatej život, když ten chudej není tak špatnej. Mám docela málo přátel, ale jsou ti nejlepší co jsem si přál teť už jen najít tu hodnou holku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama