Láska k YAOI

Já to, nechtěl!!!

Sobota v 10:51 | Ajka |  Kapitolovky

Jinéj rozkaz, než jsem čekal?

Téma: Durarara
Pár:........


Seděl jsem na židly v temné mistnosti a čekál jsem, kdy príjdou a zas mi zadaj mojí práci. Ano co oni pokazej, tak pak já přijdu a v šechno napravím. A jak to napravím? že v šechno vyčistím-neboly zabiju v šechny a zníčim v šechno. Jo oni si neušpinej ruce, to si já je ušpiním.Už to dělám od sedmi, tu svojí práci. Ano jsem najemnej vrach,ale byl jsem i dobréj informator, ale neřikám že to nedělám rád. To zas né,strašně mě to baví a asi ještě bude.Ale tuhle práci dělám jen večer, i když se občas stane že to udlám i ráno. No moc kamarádu nemam, ale já jsem byl vždicky samotář.

No abych to moc nezakecával, jednou my daly úkol. Opět mi neřekly proč to chtěly, jen mi daly takovou obálku. Kde byly nějaké fotky s nějakým chlapem v brýlích, bylo tam ještě napsáné co dělá a kde pracuje a kde bydlí a td. Už jsem se ani neptal proč cho chtěj zabít, cena by mi to ani neřekly proč ho chtěj zabít.Už jsem čekal že mi řeknou že to mám dneska udělat, ale jejich odpověd mě zaskočila. Tohle se nikdy nestalo, co mi dneska řekly.

" dneska bude vyjímka, dneska si náš šéf nepřeje abys ho zabil. Ale chce ho chytít živého!". Já jsem seděl u svého stolu, zmateně jsem se na něho koukl" co tak najednou? proč ho chce živého?. Ale víte že to bude draší?". Oni nic neřekly jen mi hodíly na stál pěkní peníze" tohle je záloha, další pulku dostanež až ho chytíš". Já sem si ti peníze skontroloval, chtěl jsem to nechat být ale moje zvědavost je silnejší než já.

" a proč tak najednou ho nechce zabít? to se mi nějak nezdá, asi váš šéf nejak změknul ne?". Řekl jsem vtipně, ale on se na mě naštvaně zamračil" tohle neni tovje věc, tak se neptej. Prostě to uděléj a basta". Řekl to tak hnusně a odešel, já sem nazvedl jodno obočí(hmm má pravdu, není to moje věc). Vzal jsem si ty papíry a koukl se naně pořádně, bylo tam napsáno že se jmenuje Shizuo Heiwajima. Pracoval jako barman,(hm má obroskou sílu, a žíl v druhé jižní polovině Ikebukurské města. Aha tak proto jsem ho zde tu nikdy nepotkal ale už jsem oněm něco slyšel) Já jsem totiž žil v té druhé západní polovině Ikebukurské města.

Ještě se tam psalo že je bodigárt, a neovláda svuj vztek. Já sem se usmál, no to bude aspoň nějaké vzrůšo. Zvednul jsem a oblékl jsem si svuj černéj kabát s kožíškem, a šel jsem na průskum. Občas jsem chodil na tu jižní stranu, ale moc se mi nelíbyla, ale měljsem plno informacéch co se tu děje a td. Šel jsem do jednoho baru kde on pracoval, vešel jsem do toho baru a sednul jsem si na židly. Něco jsem si obědnal a rozkoukával se po okolí, pak jsem ho zahlídl. Stal u baru a naštvaně se po ostatních koukál, no hlavně se koukál na dva chlapy co byly totalně na mol.

Ty dva si asi dávaly sázku kdo nejvíc toho vypije a trefíse do terče, ten Bez vlasu asi vyhrával" vykdíš, já js.jsem lebší nežk ti! Ten druhéj se naštval" jo alem ti povdádíšm! hazle". A polil ho pivem, ten s tou pleškou se naštval a dal mu facku, a už to jelo.Všechny se začly prát, já jsem se jen koukál na tu podivánou. Pak ale přišel na scénu ten Shizuo Heiwajima, čekal jsem co udělá" vy hnusní hajzlové, nechtetoho, jinák vás vyhodím od tuď". Ale oni nepřestaly, jen na něho přilétla vlaška. On se naštval a šel do nich, no musel jsem říct že měl fakt pěknou sílu.

Jak byl zažranej do té bytky, tak si ani nevšiml že zezadu šel někdo co měl v ruce nůž. Už ho chtěl bodnout, ale já jsem mu to odrazil z díkou a odkopl ho na druhou stranu. Tu chvíly se otočíl Shizuo Heiwajima, a koukál na mě. Já jsem se na něho usmál a a zautočíl na dalšího. Už zbyl poslední, a oba sme na něho za ůtočily. On spadl, málem mě Shizuo Heiwajima bouchl. Ale poslední chvíly zastavyl ťesně u mě, nějak se na mě divně tvářil. Já jsem se usmál a schvovál jsem si svoje díky, a už jsem se chtěl obrátit a odejít ale on mě zastavyl" počkej.. děkuju z zachránu.. kdo vlastně jsi?". Já sem se zastavyl,ale neotočíl jsem se na něho" brzo to zjistíš mylí Shizuo Heiwajima".

Když jsem se vracel spádky do svého domu, tak jsem už začal přemýšlet jak ho dostanu. Má fakt pekelnou sílu, to nebude tak lechké ho zneškodnit.Mezitím Shizuo šel domů potí bitce, ale musel furt přemýšlet kdo to byl. Kdo byl ten neznámí co mu pomohl ,a zachráníl život.(brzo to zjistíš mylí- co tim jako myslel?). Nedalo mu to tak se rozhodl že si to pujde zjistim u svého kamaráda Shinra" no zas jsem se popral, ale někod mi tam zachraníl život, a pomohl mi. ale bohužel nevím kdo je to".

Shinra se na mě koukál s gauče" no to vydím že si se zas popral, a kdo ti zachraníl život?". Já sem si k němu sednul" no to právě že nevím, toho člověka neznám, ale řekl mi že to brzo zjistím" Vůbec jsem neměl tušení kdo to byl, ale měl jsem nějaké divné ušení." no ale snad si pamatuješ jak vypadalne? jestly jo tak si ho najdem". Já jsem kývl a on si sednul k počitači, já jsem šel za ním a vzal jsem si zidly."tak mi popiš jak vypadal, a kouknem se". On tak zadal jména a osoby co žily v jižní polovině Ikebukurské města." no měl červenočerné oči, a černé vlasy, a měl na sobě černej kabát s bilým kožíškem"

Celého jsem popsal, ala najednou se na mě otočíl Shinra, s takovým divním výrazem. Ten výraz se mi vůbec nelíbyl ale vůbec ne" co cose děje, že se na mě tak divně koukáš?". On ale nic neřekl, spádky se otočíl ke svému kompu a už tam něco psal. Pořádně jsem se koukl co tam píše, a uvyděl jsem že napsal západní polovina Ikebukurského města.( proč hledá tu osobu v západním polovině Ikebukurského města, když jsem ho potkal v jižní polovině města). No nic jsem nežekl a počkál si co tam ještě napíše, napsal tam nějaké jméno. A pak se na mě otočíl.

" je to ten člověk? kdo tě zachráníl". Já jsem si koukl na toho člověka, vypadal uplně stejně jako ten co mi pomohl" jo je to on, ale proč si ho hledal v západní polovině Ikebukurského města?". On ukázal na obrazovku" co je tam napsáno za jméno?". Já jsem se na to jméno koukl, bylo tam napsáne Izaya Orihara. To jméno mi něco říkalo, tak jsem si přečetl co je zač. Bylo tam napsané( že je znám jako informátor, byl to najemnej vrach a umí výborně zacházet zevšema nožema)..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama