Láska k YAOI

Neříkéj slova, co nejdou vrátit spádky!

3. prosince 2018 v 11:52 | Ajka |  Kapitolovky

CHci změnit slova, co jsem vypustíl z úst.


Téma: M*A*S*H
Pár: ....
Každý den v táboře bylo pro mě utrpení, žal a smutek, že mě vzaly od svého domova. Jak já jsem tu zde nenáviděl, nesnášel. Ale na štěstí sem přeložily za tři dny Francise, co naštěstí byl ja ko já.Sním to zde bylo docela přežití, dělali sme spolu všelyaké lumpárni. Každy den sme něco prováděly Franklinu, vždycky šel pak žalovat Henrymu. Henry znás šílel, ale občas nám stím pomohl. Jo bylo to tady někdy super, ale někdy jsem se zblázníl stoho.
Ale jednou přišel ten osudní den" proběhne zde zdravotní prohlídka, takže ve dvanáct nástup". Francisovi pár dnu bolelo břicho, a moc se netěšil na tu prochlídku" no Francisi zjistil jsem že máš žlučníkový kameni, musí me to operovat". Když jsem to zjistil tak jsem šel za ním" no ahoj marode, to je asi letenka zpátky domů".

On se usmál" máš pravdu, ale jestli mi to schválej vůbec".( jo on půjde domů, a já zde zůstanu zas sám)." je ti něco Pierci?, neděje se něco".Já si jen povzdechl" jo děje, ti odejdeš domů a já tu zůstanu zas sám".Stoupl jsem si a odešel, musel jsem se napít." vím že mu to musím přát, že . jede domů. A..ale ne-nechá mě u zde sám! proč mi to dělá?". Otec Mulhaci se na mě koukl" Pierci vím že je to těžké že odejde váš dobréj přítel, ale musíte mu to přát. On musí cíti z vás že mu to přejete, jste jeho opora". Má pravdu" děkuji Otče za radu". Dopotál jsem se do nemocničního pokoje.

" tak-tak co ti marode, jak- jak to jde? už se tešíš že pojedeš do-domů".Ani jsem se pořádně nekoukl že Francis spí, zastavil jsem se a usmál jsem se na něho." já tady mluvím a on si klidně spí, jsem fakt opilej když jsem si toho nešiml". Otočil jsem se a chtěl jsem jít spádky do byžini, ale nějak sem zakopl a spadl jsem na zem." Pierci zbuť se už konečně, blokuješ tady cestu". Já sem se pomalu probouzel(proč jsem na zemi?). zvedl jsem se ze země, a koukl se kde to jsem.
" no dobré ráno Pierci, jak si se vyspal na zemi?". Já sem se usmál" ale ušloto, jen mě něco hrzalo".

On se na mě koukl s otázkou v očích, ale já jsem nic neřekl." tak Francisi asi si už začni pomalu balit, možná pojedeš domů". On seděl na postely a asi oněčem přemýšlel, jen tak tam seděl a koukál do blba." hele Pierci sme nejlepší kamáradi a říkáme si v šechno, tak proč se mi zdá že mi něco tajíš?". Já jsem se na něho vydešeně koukal" nic se neděje! všechno je pohodě( ne takhle to už dál nejde, musím mu to říct).
" ti se ptáš co se děje, ..... tak dobře já ti to řeknu. Děje se to že ti odejdeš s zpátky domů, a mě tady necháš!".

Naštvaně jsem se na něho koukál" stebou jsem se tady cítíl v pohodě a vydržel jsem to tady jen kvůly to bě, ano měl bych ti to přát že od tut odejdeš konečně.... ale nepřejuti to! ani nechci... co tady budu bez tebe dělat sám! nenavidím tě!!!!! prostě nenavidím!!! Kežby se ti něco stalo!. Otočíl jsem se a odešel od tam tuť, co odešel zbaběle jsem utekl. Nevím co mě to popadlo,( co jsem to proboha řekl!!!).Šel jsem rači do baru se opít a zapomenout.
Zbudil jsem se v bažině" jak jsem se sem dostal?". Rozhlédl jsem se ale nikdo tam nebyl, vstal jsem střašně mě bolela hlava.Šel jsem k Henrymu do kanceláře" no konečně si se zbudil co?". Já jsem jen kývl" Henry kdeje Francis? a jak jsem se dostal do bažiny?".

On si sedl ke svému stolu" Francis už ráno odletěl". (co že?)." von to už není? proč se nerozloučil!!". On pozvedl jedno obočí, a hodíl po mě nějakej dopis.
..... Milí Piersi, musel jsem hned ráno odletěť, tak se musím takhle s tebou rozloučit. ... Asi se ptáš jak si se dstal zpádky do bažiny, jak tě dobře znám tak vždycky jdeš řešit svoje problémi chlastem. Atak jsem tě dotáhl zpátky do bažiny, promiň jak se cejtíš. Vím jak to bolí mě to taky bolí, ale věř že se taky jednou odtamtut dostaneš.Vím co jsi v čeřa řikál, že jsi to tak nemyslel. Byl jsi jen zoufalí, a bojíš se toho co budeš dělat. Ale neboj Vždycky ti budu smát, tak hodně štěstí Pierci. Spozdravem Tvůj nejlepší kámoš.....

" já jsem fakt idiot, co málem přišel o nejlepšího kamárada. Musím mu hned zavoalt nebo odepsat".Už jsem se chtěl stoupnout když mě Henry zastavyl" Pierci prosím posaď se, řiká se mi to těžko ale....... už mu nemůžeš zavolat a odepsat". Já jsem se na něho zmateně koukl" když Francis vešel do letadla, a pilot vzletěl tak do toho letadla vletěla bomba. Oba to nepřežily". Já jsem se málem zroutíl" to ne... on tady už není. proč! proč on!. CHtěl jsem se mu hned omluvit, ale teť už se mu neomluvím. Už nikdy........ Proč jsem mu to řekl! proč tihle slova byly poslední co jsem mu řekl, a už to nikdy nevratím spádky......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama