Láska k YAOI

Změním budoucnost

22. listopadu 2018 v 14:46 | Ajka |  Jednorázovky

Náprava


Téma: S budoucnosti
Pár: ....


"Někdo to musí už konečně zástavyt! Proč sme jím to daly?". Všechny vesnice se spojili proti ním. Každý den to bylo stejní, furt sme bojovali proti ním a proč? Kvůli jedné zbrani."já pujpů do minulosti a překazim to předaní záchraním naši vesnici". Všechny si přáli ať je zachraním, spolehají na mě......"Kdo jsi? A co tu pohledáváš?". Já se Poklonil" milí králi vyslyš mě! Já sem přišel s budoucnosti, abych vám překazil hrozbě co brzo příjde kvůli té zbraňi, ta zbraň je zlo. Král chvíli přemýšlel ale pak svolil" tak povídej co příjde krkd ji nezníčime..........před 10leti dříve.......
Naše vesnice byla krásná a svobodná a klidná, každý tu mohl si dělat co chtěl. Žili sme v každým v míru, a měli sme s každým společenské vztahy. Občané si navzájem pomáhali, děti si společně hráli. Byly sme spokojeni s tím co sme měli, nic nám nechybělo. Ale pak se stala ta osudná noc. Byla klidná teplá noc, pak najednou zacza silnéj výtržnictví blýskálo se a pak uhodil blesk do země. Les začal hořet a lidí ho začli hned hasit. Když oheň byl uhašen, tak sme něco uviděli velkou díru. Náš král prohlásíl že tam nikdo nevleze dokut se neporadím. "Co když je to nebezpečné, může se to propadnout auž tam zůstánou na vždycky!". Všechny se toho báli ale někdo tam přostě musí jít, dohadovali sme se kdo tam pujpů. Tak jsem se příhlasil že tam půjdu já. Všechny se na mě podívali"jsi blázen bůhví co tam je, a je to velmi nebezpečné". Král přemýšlel ale pak kývl" dobře budiž můžeš tam jít, ale davejsí bacha". Já jsem vstal a šel ktí díře, ostatní šly zamnou. Byly sme u ti díri a já jsem pomalu na to, pomalu jsem vlezl doti díri. Musel jsem pomalu našlapovat, trochu se to třáslo. Už jsem byl dole a něco jsem zahlédl v zemi."vidíš tam něco?".(co to je)"jo něco jsem našel ale nevím co to je?". Sehl se k tomu a chtěl to vytáhnout, když to vytáhl tak se to začalo všechno routit."běž rychle ven, routi se to". Tak jsem rychle utíkal od tamtut, jen tak tak jsem utekl tak se to zřítilo."co to je?". Koukali sme se na to, nikdo nevěděl co to je."vypadá to jako zbraň, ale na co to je?". Už tejden ta zbraň unás byla a pořád sme nevěděli co ta zbraň dělá. Jednou se otevřely dveře a vešel tam král s jíné vesnice.
"Slyšel jsem že ste našli nebezpečnou zbraň, a nevíte co sní". My sme se na něho otočili" nebezpečná zbraň! Vy víte co sní?". Von se usmál" je velmi nebezpečná! Může zníčit naši planetu, a já jí můžu zníčit!". Všechny sme se toho lekli, a uvěřili a dali sme mu to. Ale to bylo nejhorší co sme mohli udělat, od toho dne začla válka kterou jsme prohrávali............ Jak jsem to dořekl tak sem se vrátil spádky do své budoucnosti (už jsem si myslel že mě neuposlechli) ale když jsem šel tam kde byla naše vesnice, tak jsem už vdálce uviděl jak tam na mě čekal usmivájící král. (Povedlo se) usmál jsem se a šel do mojí skvělé vesnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama