Láska k YAOI

Zlo omylem stvořilo zlo 2

28. listopadu 2018 v 10:40 | Ajka |  Kapitolovky

Vybrál jsem si dobro


Téma: Dobro - Zlo
Pár: Asa - Haru


" hele promiň ale já svámi teť nepojedu, snad bude vpořádku". On kvývl" opravdu nechceš rači s námi? nechci aby se ti něco stalo". Já se otočíl" to je vpořádku já mám tady auto, takže hned pojedu domů". Otočíl jsem se a šel přič, hned jsem si změníl imič. "mám dobrou správu poskoku, máme svého nového ochrance".Další den jsem já a muj poskok šly hledat jeho."tak že se jmenuje Bex, tak toho Bexe musíme v šechno naučit". Našly jsme ho šly jsme dovnitř, uvyděly jsme ho jak leží rozplaclí v postely." no moc nevypadá jako ochránce dobra pane".Já jsem šel blíž k němu" no teť nevypadá na to, ale až ho vytrénujem a naučíme ho v šechno tak znej bude ochránce".

On se pomalu probouzel a koukl se na nás" kdo.. kdo jste? a co tady děláte?".My sme si zatím změnili imič aby nás nepoznal" já jsem tvuj vesmirní táta, a tohle je tvoje vesmirná teta. Jdem tě naučit jak máš bejt dobréj ochránce a pomáhat lidem v tychle vesnici".On nanás udiveně a zmateně koukál" tak že já jsem novéj ochránce? to je skvělý, takže umím létat mám velkou sílu?". My sme na všechno kývaly, a já jsem už přemýšlel jak a kde ho budem učit tohle všechno.
"do opravdy si myslíte pane že se stane dobrým ochráncem? za tím to moc nevypadá".Koukaly na Bexejak se snaží ovládat létaní, no nějak se stím pral.

"musíš se na to soustředit, jinak to neovládneš".No chvíly to trvalo než se to všechno naučíl, ale zvládl to. Haru mi jednou zavolal jestly nechci na večeři, a já jsem napsal že pujdu rád" ahoj Haru, to koukáš co umim že?". Haru se otočil" co to má být? jak to že umíš lítat?". Bex se jen usmál chytíl ho do náruče a letěl sním na horů." teť jsem už ochránce, a ty budeš muj kluk". Haru se na něho naštvaně koukl" jsi blázen? ne bo co, ochrance?". Bex se usmál" no jo vlastně musím tě ještě zachránít, a pak budu tvuj hrdina". Vzal ho do náruče a pustíl ho, ale ihned pronej letél." mam tě, neboj teť jsem tě zachraníl".

Dal ho spádky na zem,a nastavyl pusu. Haru se naštval a jednu mu flákl" jsi blázen, nikdy bych s tebou nechodíl jsi jen muj nejlepší kámoš". Bex se naštval a začal na něho řvát" proč? proč semnou nechceš chodit, to nejsem pro tebe dobrej?" .Čekal jsem v restouraci na Haru, pak jsem ho uviděl. "ahoj Haru, máš hezkej učes". On si sednul ke mě " no děkuju, to bys neuvěříl co se mi teť přihodilo". Tak mi všechno řekl" chápešto Asa vytvoříl nového Ochrance, no chápešto co asi stím myslel". Já jsem na něho koukal" hele stalo se stalo co teť myslet jen na nás, a co bys řekl kdybych býl někdo jinej i tak bys byl semnou?". On se usmál a pomalinku sme se k sobě přibližovaly" jo jsem rád že jsme tu spolu, a nevadilo by mi kdybys byl jinej, já nesoudim člověka podle vzhledu" a polibily sme se. Ale to jsme nevěděly že se nanás kouká Bex, ten se naštval.

Jak jsme se líbaly tak Haru omylem zavadíl o přemenovač a já se zmeníl na svuj imič, lidi se nanís koukly a malé děti začly brečet. Haru se koukl a já taky, ale on bohužél o deme odstoupil" co co se děje?(koukl jsem se na sebe) ne nekoukej se na mě dám to hned do pořádku". Pokoušel jsem se zmenit spádky na Katsu, ale bohužel on se zvedl a odešel." Haru po počkej já ti to vysvětlím,a co ti řeči že nesoudíš člověka podle vzhledu?". On se otočíl a naštvaně se na mě koukál" no jo ale ti si zlej ovládl jsi na še město a teť jsi mi popletl hlavu, co sis myslel otom? ne neřikej že sis myslel že budu stebou něco mít?" Já jsem smutně sklonil hlavu.

" ne nemyslel jsem si to". On se rozešel přič, a já jsem se na něho smutně koukal a šel jsem spádky domů přitom začlo pršet.( měl pravdu, co jsem si myslel)." vydíte pane já jsem vám říkál že je to blběj nápad, ste prostě padouch ty nemáj svího vyvoleného". Já jsem se na něho otočíl" a co když už nechci být ten zlej? co když chci mít svého vyvoleného? a vůbec už tě nepotřebuju".On se zarazil"vy mě už ne- nepotřebujete? dobře tak já odcházím". A doopravdy odešel, tak jsem v tí vesnici zustál sám, šel jsem si sednou a pustil jsem televizi.

" zníčeho nic se oběvíl zde nějakej Bex a ničí nám vesnici, mysleli sme si že je to náš novéj ochránce ale mylílí sme se". Já se na to koukal jak už pulka vesnice, vůbec jsem to nechápal. Vždyť má být jejich ochránce, (tak proč se chová... jako já?.)." můžeš mi říct co to děláš vždyť jsem s tebe udělál ochrance". On se zastavyl a přiblí žil se ke mě" omil vesmirní táta ze mě udělal ochrance, ne ti". Já sem se usmál a proměníl se " do opravdy Bex, ale proč tohle děláš?". On se naštval " mě už prostě nebaví pomáhat lidem, toho koho myluju mě nechce nejsem pro něho dobréj. Tak si aspon podám tuhle vesnici, teť tu budem dva padouchy spojí me síli".

Já jsem se na tu skázu koukal,( co jsem to provedl) co jsem to stvořil. " ani náhodou se k tobě nepřidám". A odešel jsem do své vesnice. Seděl jsem na postely a do prázdna koukal, přemyšlel jsem co budu dělat ale pak najednou my prolítlo hlavou co řekl Kaio( každí znás se může stát dobrám ochrancem). Měl pravdu, každí si může vybrat svojí cestu."Bex přestaň, prosím". On se jen usmál" všechny váš zabiju a nikdo vás nezachrání, a s etebou začnu první". Rozletěl se k Haru a už ho chtěl praštit, ale někdo to odrazil." já ti vtom zabráním, nenechám tě mu ublížit".

Všechny se koukaly na náš souboj, on měl navrch pro ti mě ale já jsem měl svoje roboti." ha mě neporazíš, i když jsi na obouch stranách". Haru se na to koukál měl strach že Asa do opravdy prohraje ale pak mu někdo strčil do ruky zbraň." dej mu jí, bude za to rád pán". Já se na toho člověka koukl byl to Asi Poskok, já jsem kývl" Asi chytej", Asi se koukl a chytl tu zbraň" máš smůlu ta zbraň ti nepomůže, jsi mrtvý". Chytil mě za tryko a vzletěl semnou na horů" máš smulu , ti jsi už dávno prohrál". Vystřelil jsem do něho a vzál jsem mu jeho schopnosti, ale jak stratil letání tak sme oba padaly( to jsem nějak nedomyslel)" roboty, šup kemě".

Roboty nás oba chytly a daly nás dolů, lidi začly tleskat" vydíš padouší vdycky pohrajou". Koukl jsem se na Haru, on se rozběhl ke mě a objal mě" vyhrál jsi, zachranál jsi nás". Já jsem se usmál" ano vyhrál ale jen kvůly tobě jsem to dokázal, tak co ... skusíš to.. semnou?". On se usmál a polobíl mě, a já jsem byl šťastnej že jsem si našel svého vyvoleného " přivitéjte našeho nového ochránce Asa". Všechny lidé tleskaly a moj přítel měchytil za ruku( Ochrance Asu, jo to zní velmy dobře) Jo tohle je můj osud.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama