Láska k YAOI

Zlo omylem stvořilo zlo

27. listopadu 2018 v 14:53 | Ajka |  Kapitolovky

Nový dobrý ochránce?...


Téma: Dobro - Zlo
Pár: Asa - HaruKdyž mi bylo sedum let moje rodiče mi umřeli, a já a můj zvířecí poskok sme šli do neobyvatelné vesnice. Postupem času jsem se naučil bojovat. Když jednou za čas jsem šel do jedné vesnici, tak se na mě lidé divné koukali. Báli se mě a stranili se mě, hold jsem kluk co žil neobyvatelné vesnice. Já jsem toho začal mít už dost, když říkaj že jsem zlej tak jím budu.
Vyrobyl jsem si pár robotů,a začal jsem provokovat tu vesnici.

Ale pak do té vesnice přišel Kaio a začal je chránit a pomáhat, a my dva sme spolu začali bojovat." Tak co Kaio jdem si zas zabojovat?" Kaio se na mě otočil"kdy toho už necháš být" vždycky prohraješ". Ale dneska né, teť mám usebe tajnou zbraň.
Když mě schodíl na zem"vidíš zas jsi prohrál". Já jsem se na něho usmál" ne dneska vyhraju" . Vytáhl jsem s kapsi ovládání a zmáčkl jsem knoflík, on se jen otočil tím směrem a bum. Lejzr do něho napálil, všude byl prach a dým. Dým a prach ustál a slehl, a na zemi zůstala jen kostra.

Já jsem na to koukal"já... Já vyhrál? Já jsem doopravdy vyhrál". Všechny se na to koukaly, a já s poskokem a s roboty sme šli do našeho nového bejvaku.Od té doby se všechno změnilo, mohl jsem si dělat co jsem chtěl a nikdo mi v tom nebránil. Ale pak mě to přestávalo bavit, měl jsem vše, a přesto nic. Šel jsem se projít, šel jsem tak dlouho dokud jsem se nezastavil u jeho sochy." Co jsem to provedl? Kdo mě bude zabraňovat v tom co dělám!". Pak jsem uslyšel někoho v zadu, koukl jsem se kdo je to(Haru?). Chtěl jsem rychle vypadnout, ale omylem jsem zakopnul a spadl." Halo je tam někdo?" Jen tak tak jsem změnil imič." Jé to ste vy? Co tady děláte Katsu". Já jsem se postavil a otočil jsem se k němu." Já přece zde pracují, ale šel jsem se zde poradit.

Asi jsem blázen". On se usmál" nejsi blázen, a jestli jo tak jsem oba blazni". Já jsem se na něho otočil s otázkou v očích" no já se totiž taky chtěla poradit s ním. Co budem bezněho dělat, kdo nás bude chránit před Asu! Potřebujeme zázrak". A teť mě to trklo" promiň já už musím, ale můžem se zase sejít". On se usmál, a kývl tak ti zavolam a odešel." Co prosím?, Vy chcete stvořit nového ochránce?". Já se koukal na své vypisky"jo potřebuju někoho, kdo bude semnou bojovat, to je to co zde chybí". Potřeboval jsem jen Deena Kaio, a proto jsem mu vzal plášť." Tak máme jen jednu šanci, stvořit jejich nového ochránce, nesmíme to zvorat. " Ale koho si na to výběrem?"...

Další den sme chodily po městě a hledaly jsme někoho kdo na to bude hoden, ale nikdo se mi nelíbyl. pak mi zazvonil telefon(je píše mi Haru)... Ahoj nechceš se dneska sejít, mam čas tak jestly chceš tak mi napiš pa....Já se usmál a odepsal.. jo klidne pujdu ven s tebou, tak ve dvanáct u parku?.. On napsala ok, a já sem dál rešil kdo bude novéj ochránce.
Bylo po dvanácté a já čekal u parku, a vdálce sem ho vyděl jak běží."moc se omlouvám že jsem přišel pozdě". Já jsem jen kyvl a usmál se"to je vpoho, tak co budem dělat?".Celéj den s ním byl skvělej." víš Katsu nikdy sem se tak dobře s nikým nenasmál jako s tebou, je mi stebou dobře". Já sem se na něho usmál" a já sem se tak dobře s nikým nepopovydal, jsem rád že jsem tě potkal"..

"to je blbej nápat Haru, tam jít. Nezdá se mi to dobrý". Haru a jeho kamaráda skříš Asi." ne je to skvělej nápad aspoň zjistíme co kuje za pikle"(musím to zavolat Katsovy)" ahoj to neuvěříš co jsem našla, našel jsem tu vesnici kde je Asie j sem teť přední".Volal mi Haru" ahoj.. co že?... po-počkej na mě .. já tam hned přijdu". To je velkéj prušchvych, nesmí nic tu vidět." ty tohle schovej a sebe se taky schovej". rychle jsem šel zezadu a dál si imič jinou"ahoj jsem tady" on se na mě udiveně koukl " jak si se sem tak rychle dostal?, no to je jedno jdem hledat něco".

Přemyšlel jsem rychle co udělat, tak jsem se rychle proměníl spádky" bež od tut Haru".On se otočíl lekl se "co tady děláš Aso! a kdeje Katsu?". Šel jsem k němu blíž a on couvál až na razil do skříně" Jeho jsem omráčil, ale je pořádku, teť mi dej tu zbraň!" . Jak Haru couvál a narazil na skřín, tak ta spadla a muj poskok byl vní a omylem upustíl tu zbraň. Haru ji sebral a míříl sní na mě" ještě krok a trefím tě sní". Já jsem na ni zautočíl a chtěl jsem sebrat ji tu zbraň, praly sme se o ní. Ta zbraň najednou vystřelila a třefila Haruhio kamaráda rychle chytl svého kamaráda a utíkal sním přič. Já se rychle proměníl na Katsu a šel rychle za níma." Haru počkej na mě".On se otočíl a zastavyl se" tis mu utekl, to jsem rád". Já jsem se u něho zastavyl a koukl jsem se na jeho kamárada" co se mu stalo?". On se koukl na svého kamaráda" nějaka Asieho zbraň ho třefila, tak sem ho popadl za ruku a utekly jsme snad bude vpořádku".Já jsem se v mysli usmál( tak tu máme nového ochránce)....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama