Láska k YAOI

Život je boj

25. listopadu 2018 v 13:56 | Ajka |  Na přání

Běžte zatím co chcete dosáhnout!


Téma: Boj oto co chcete
Pár:.......


Proč jsou lidi tak zlí, a hledají věci aby mohli určitím lidem jen ubližovat. Ale když věříte tak všechno dokážete, i když je to občas těžké. Holt život je hnusnéj ale i krásnéj.


Jo celej můj život mi lidí házeli klacky pod nohy, a sráželi na zem. Říkali že to nikám nedotáhnu, že země nic nebude. Ale já jsem je neposloucháš, a šel jsem si zatím co jsem chtěl.Život je boj ale dáse překonat, když víte co chcete. Ano jsem jinačí než ostatní lidi, ale nestidím se za to.


Ano jsem Gay co si přeje normálně žít spokojenej život. Vy ste mi furt říkali ať přestanu stím ať si najdu hezkou a Mílou ženu. Možná bych si dokázal najít nějakou ženu, se kterou bych do kazal žít, ale byl bych celéj život nešťastnéj. Já jsem si to nevybral že budu to co jsem, ale jsem stín v pohodě. A že to nikám nedotáhnu? Jak to můžou vědět. Že nic nedokážu, že jsem zbytečnj na tomhle světě.


Že by nás měly upálit nebo zavřít, a zaco že jsme jinačí?. Jsou hodně lidích co se lišej od jiných, a nikomu to nevadí. Ale když je to gay, tak je oheň na střeše. My už jinačí nebudem, tak nás nechte být. Vždyť nikomu neubližujeme, nenitíme aby byly ostatní lidi jako my. Lidi to prostě nechápou myslej si že je to nemoc že se stím nakazej. Ale stejná orientace ke stejnému pohlaví není nemoc, ale oni si myslej že je a proto se náš štítej. Musíme bojovat za naše práva a nebát se ukazovat.


My máme taky právo žít a být tu, musíme jít zatím co chceme. A já chci aby nás v každý vesnici braly pohodě, a my sme se cítili tam bezpečí. Možná se jednou bude taková vesnice, nebo život. Kde budou všechny pohodě spolu, a kde nebudou odsuzování kvůli něčemu zaco nemůžou. Jo to byse krásně žilo. Ale bohužel ještě takovej svět není, ale jen doufám že se to brzy změní k lepšímu než je to teť.


I lidi co jsou jiní než ostatní maj právo žít. Život a láska, to je přece dar. Neničteho kvůli hloupostem. Lidi budou asi na sebe furt hnusný, ale najdou se i někteří co jsou hodní. Jo život je pech a proto ho musíme zlepšovat, a skrášlovat. Lidi nesuďte lidí co jsou jiní, oni za to přece nemůžou. Každý je přece jinéj, tak proč je soudit ne?.A i ti co maj nějakou vadu to můžou dotáhnou dál než my.


Gay není nemocy nikdo se stím nenakazí, tak nás prosím nechce už být. Všechny vesnice se toho bojej, ale někdy se najdé i některá vesnice kdo zanámi bojuje a stojí. Jo každý to má težké ale i tak to jde se usmířit a nebát se toho nového co přichází.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama