Láska k YAOI

On nás zachránil

30. listopadu 2018 v 15:40 | Ajka |  Jednorázovky

Špatně jsem ho odhadl


Téma: Hvězdná brána
Pár......


" Jsi tady novéj, tak pochop že ti ještě nevěřím!". Deniel se usmál" a kdo by mě věříl? Když jsem sté druhé základni". Ano on byl jedinéj kdo přišel s té základni, věděli sme že jsou tam jen nepřijnepř a nafoukané lidí. A já nesnaším tihle lidi.

A Deniela sem přeložili kvůli něčemu, ale nevím kvůli čemu. Byl hodně mladej ale šikovnéj, ale je jako já tvrdohlavéj někdy. Myslel jsem si že se my dva si nesednem, ale omil byl opak když jsem na něho něco říkal ale on se nedal.

Věděl jsem že když pochází sté druhé základni tak musí být jako ostatní co tam jsou, ale on se choval jako my prostě jsem cítil že sem patří od jakživa."dostáli sme prozbu jestli jím pomůžeme, že je něco napadá". Byli to naši spojenci, tak musíme jim pomoc.

Když sme se procházeli po té vesnici, byla tma a bylo nějaké podezřelé ticho. Všude sme se okolo sebe koukali, bylo to fakt divné."nějak se mi to nezdá, jak to že tu nikdo není?". Bylo to fakt divné, vyselo něco ve vzduchu.

A pak nás obklíčili goaldi, byly sme vpasti."nachytali ste se, na mojí past". Měl jsem pravdu, byla to past."pane jeden z nich utekl, ale už ho šli hledat". Já se koukl kdo utekl(no jistě) byl to Deniel. Vzbudil jsem se a rozhlédl jsem se okolo sebe, já a můj tím směrem byli svázaný k židli.

Samanta a Teal'c ještě spali, byly sme v nějaký starý boudě. Snažíl jsem se nějak odvázat ale nešlo to, byly jsem fakt v průšvihu. Mezitím se Samanta a Teal'c zbudili" kde.. kde to jsme?" Než jsem něco řekl tak sme uslyšeli střelbu." Tam se střílí!, Že by tu zůstal Deniel?".

Chvíli sme ještě slyšeli střelbu ale pak už to utichlo, chvíli bylo ticho ale pak se otevřely dveře objevily se oni a táhli za sebou Deniela. Daly ho na židli a přivázali ho, no ten vypadal byl pěkně zmlácenej. ". Pak přišel Fejgin a jeho ostraha, měl v ruce kybl šel za Deniel a vilyl na něho vodu stoho kýble.

"Hej!, tak už stávej!". Deniel se zbudil byl docela zmatení, ale pak s jedním okem na něho koukl a usmál se" o tak ste mě chytl, pak vám zatleskám". On se naštval a jednu mu flákl" tak hele zmetků, už mi konečně pozradíš kód k jejich základne". Já se koukl na Deniela (tak proto ho zbily)

"Proč bych to měl říkat? Když to není moje základna". Vůbec jsem nechápal proč jim to neřekl, vždyť byl s jiné základni." Já jsem věděl že jsem tě ještě nikdy neviděl, tak mi prozraď proč mi to neřekneš?". Fejgin už docela zuřil" tak poť kemě a já ti to tedy řeknu". Tak Fejgin šel k němu už jsem se bál že mu to řekne.

Ale Deniel na Fejgin flusl" tady máš moji odpověď, já nejsem žádnéj práskač". Fejgin si to utřel s obličejem" no dobrá když to nepůjde takhle nepůjde to jinak". Otočil se a odešel a oni taky, já jsem se otočil na něho" jak to že si neutekl? A proč si mu to neřekl". On se na mě koukl a usmál se.

"Já nejsem hajzl jako v mojí základně". On vytáhl nůž ze svojí kapsy, a přeřezal provaz a nás taky osvobodil." Děkuji, a zeť rychle od tuť". Když jsem běželi tak jsem vyděl jak si Deniel drží bok, já jsem se zastavil a šel k němu" poť ponesutě" On už nic neřekl a omdlel, tak jsem ho vzal do náruče a utíkal s ním příč.

Tejden se uzdravoval a já mezitím zařídil aby unás už na vždycky zůstal. Mílil jsem se v něm, je to skvěléj kamarád a přítel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama