Láska k YAOI

Jinéj konec?, Než sme čekaly

29. listopadu 2018 v 15:53 | Ajka |  Jednorázovky

Nikdo neví, co se tam stalo


Téma: Hvězdná brána
Pár: Deniel Jackson - Teal'cOd té doby co sme našli a zachránil Deniela, tak se k nám přidal a začal chodit s Teal'cem. Vůbec jsem to nechápal že už jsou spolu tejden, ale byli spolu šťastní tak co." To jím to spolu sluší že?, Tati ty bys sis měl taky už někoho najít, nechci abys byl sám".

(Má asi pravdu)" jo ale kde ji mám najít? Nikdo semnou nevydrží!". Byl jsem strašně tvrdohlavéj a furt jsem se sněkym hádal, bylo těžké se semnou bavit."jo tati s tebou je to těžké, ale neboj každý si najde svojí životní lásku. Jen musíš hledat a dobře se koukat".

Pak se omluvila a odešla, já jsem nad tím začal přemýšlet. Pak tam přišel Deniel s Teal'cem, oněčom se spolu bavili. Začal jsem trochu žárlit na Teal'ca že on si už někoho našel, a já furt nic ale to byl jen můj problém.

"Takže půjdete na jednu misi, ale vem te si každý svůj baťoch. A dobře se oblíkněte, bude tam pěkná zima". Tak sme se zvedli a šli se na to připravit. Dostali sme zelenou a vstoupili do brány. Ale zjistili sme že se nachází mě v jeskyni.

" Musíme se dostat na povrch, kvukv té bráně se to tady může zroutit!". Řekla Samanta a my sme ji poslechli a šli za ní, všude okolo nás byl sních a strašná zima. Jak sme šli dál tak sme cítíli nějaké chvění, všem se to nelíbilo.

"Vůbec se mi to nelíbí, jestly brzi nenajdem cestu na povrch tak se vracíme spádky". Šli sme okousek dál a pak sme uslyšeli prasknutí a pak ránu." A dost jdem od tuť, brzi se to zroutí". Urychleně sme běžely spádky k bráně, to praskání bylo strašné.

Jak sme běžely tak Deniel zakopnul a spadl, já se zastavil a pomohl mu vstát" co tady proboha vyvádíš?". Rychle sme běžely za ostatními, ale jak Samanta zadala kód a otevřela se brána tak se začlo všechno routit. Než sme já a Deniel něco stačili udělat tak se strop zroutil.

"Kde je Jack a Deniel, vždyť šli hned za námi". Pak uslyšeli ranu a uviděli jak se Kním blíží ledová vánice" rychle do brabr, než nás to zasáhne". Teal'c tam stál a volal Denielovo jméno, Samanta ho táhla příč.

Když všechno ulehlo tak sme zjistili že naše cesta byla zatarasena, když jsem se otočil na Deniela tak jsem zjistil že mu teče krev z nosu a ze spánku." Dobrý Deniel? Neboli tě něco?". Deniel byl trochu zmatenéj"co.. ne.. a-asi ne, jen se mi točí hlava a.. je mi trochu špatně".

"Teče ti krev z nosu a i ze spánku". Šel jsem mu ji utřít, pak jsem si rozhlédl a hledal jsem naše baťohy. No hezký nešel jsem jen muj" vydíš někde svůj baťoch?". On se koukl" ne asi jsem ho někde Stratil". (Super)" no takže máme zde jídlo na pět dnů i vodu, a jednu deku".

Mezitím...
"musíme proně, můžou umírat!". Teal'c chodil sem a tam a furt říkal že můžou umírat" Teal'c já vím že se bojíš o Deniela, ale oba jsou pořádku. Snažíme se zadat kód, ale zatím to nejde"..

Začla být už věčí zima"hold se musíme oba přikřít s jednou dekou, nic nám nezbývá". Von jen kývl a lehl si, a já si kněmu lehl. Bylo to příjemné u někoho ležet a dotíkat se ho, Deniel pěkně řál." Deniel ty spíš?..... Denieli! Nesmíš usnout, pak se už neprobudíš!"

Zakřičel jsem na něho a otočil ho k sobě, měl zavření oči a pomalu mě nevnímál. Nevím co jsem měl udělat, ale když jsem se na něho koukal tak jsem se zničeho nic sklonil a políbil ho. Od kloníl jsem se a on na mě koukal, chtěl jsem něco říct ale on mě k sobě přitáhl a už sme se líbali.

" Konečně! Tak už můžem tam jít". Tak zbytek Římu a ještě tři lidi šli spádky tam..... Deniel se asi už spamatoval a hned mě odstrčil" to bys mě neměly dělat, já mám Teal'c". Chtěl jsem něco říct ale uslyšel jsem Teal'cuv hlas.

Chvíli to trvalo než nás zachránil, Deniel dělal že to co se tam stalo se nikdy mezi námi nestalo. Ale od té chvíle se mi vyhejbal, a zjistil jsem taky že se zničehonic rozešel s Teal'cem. Tak možná.. možná budu mít u něho šanci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama