Láska k YAOI

Spojená láska dvou lidích

29. října 2018 v 13:31 | Ajka |  Jednorázovky

Žádost o ruku


Téma: Koisuru boukun


Pár: Morinanga - Tatsumi


Morinanga a je ho kámoš seděly v baru u stolu. "Jsem rád že ti to s ním vyšlo, usmíváš se jako sluníčko když o něm mluvíš". Morinanga se na něho usmál" vono to ani nejde na něho nemyslet, já ho strašně miluju. Fakt nevím co bych dělal kdyby moje citi neobětoval". Zaspomýnal si jak se daly do hromady a na je jich první rande.

(Už to byl dva tejdny co spolu byly. Bylyto težké začátky, ale zvádly to spolu společně. Tatsumi si na to musel pomalinku zvykat, Morinanga to chápal a proto na něho nepospíchal i když se občas neudržel. Spominál si jak ho poprve pozval Tatsumiho na rande."Tatsumi v pátek tě zvu na rande". A políbil ho. Usmal se když vyděl jak ho chce bouchnou za tu pusu." žádny rande nebude". Otočíl se a naštvaně odešel.Morinangovy nic nezbejvalo než ho večer přesvěčit. Tatsumi zuřil jako čert ale hodiny překecávaní povolyl a přijal tu Morinangovou nabítku." tak v pátek večer v osum pujdem ". Byl pátek a Tatsumi byl celej den nervozní co večer přijde. Seděl u oběda a premýšlel že řekne Morinangovy že nikám nejdou, ale když uvyděl Morinangu jak se na to rande těší tak si to hned rozmyslel. Přišel večer a Tatsumi stal u skříně,premýšlel co si má vzít na sebe. Byl strašně nervozní (je to naše první rande, pomyslel si). Morinanga se oblékl a čekal na Tatsumiho. Tatsumi otevřel dveře a zadíval se na Morinangu" strašně ti to sluší". A dal mu pusu, Tatsumi ho už chtěl praštit ale Morinanga ho chytl za ruku, a už ho táhl přič.Jejich rande bylo užasné a když přišly domu ...)

Hej Morinango vnímáš mě vůbec, nebo zas myslíš na něho?". Odpověděl si sám, tak do něho šťouchl."pro-min říkal si něco?". Achjo je s něho ůplně mimo. "Tak očem si chtěl mluvyt, zněloto jako velmí duléžítého " . Morinanga byl nervozní. Morinanga vytáhl s kapsi ktabyčku a dál ji na stůl." a já sem si říkal kdy na to příjde, už jste spolu dva roky". Morinanga se usmál" nejkřásnejší dva roky, a snad až do smrti budou nějkrásnejší". Je ho kamarád se pozbuzivě na něho koukl " chlape ti si doněho zabouchlej až po uši, a on je na tom uplně szejně i když to moc nedáva najevo". (Máto s ním fakt těžký, nojo srdci neporučíš). "Máš pravdu, dnes ho pozvu na rande a po večeři pujdem na naše místo kde jsme se daly dohromady. A tam ho požádam o ruku". Jak to dořekl tak se zvedl a běžel domu." ať ti to vyjde blázne". Křičel na něho kámoš. Morinanga odemkl dveře zul se a šel najít svojí lásku. "Ahoj, večeři udělám zachvíly". Tatsumi se už chtěl zvednou s pohovky když ho Morinanga zadržel" dneska tě zvu na slavnostní večeři tak se jdy oblíknout". Tatsumi se chtěl zeptat proč ale Morinanga zmizel do koupelny, tak se šel obliknout. Morinanga stal u zrcadla(tak jo chlape, miluješ ho a chceš s ním být dokonce života). Vešel s koupelny u dveří už čekal Tatsumi, usmal se na něho chytil ho za ruku a už šly do restaurace. Na jedly se zaplatíl Morinanga odešly, Tatsumi se chtěl rozejít domů ale Morinanga ho zastavyl" poť se ještě projít, ja krasnéj večer ". Tatsumi na něho zvědavě koukal ale šel s ním. Držely se za ruce Tatsumi už si na to zvikl i když mu to docela trvalo. Tatsumi ho zájmálo kam až pujdou když uvyděl místo kde se daly dohromady. Tatsumi premýšlel proč zde zastavily. (Tak jo, dotoho)" i dneska jdou ktásně vydět hvězdy jako přetím, a jako přetím ti to strašně sluší" Tatsumi něco začal tušit a začal se červenat za tu lichodku. "Proč jsme tady?". Morinanga se na něho koukl a šel k němu chytl ho jemně za ruce" tady sme se daly do hromady (klekl si na kolena)a tady chci aby se naše životy spojíly v jeden život(vytahl s kapsi černou krabyčku). Tatsumi tim to tě žádam stanež se mojím manželem?". Tatsumi byl rozrušenej a trvalo mu to než mu to došlo, ale jak hned mu to došlo tak mu ukáplo pár slz" ti blázne proč si to neudělal v ti restáuraci". Morinanga se na něho usmál " chtěl jsem to říct na našem místě, a by to bylo romantické při hvězdách, tak jak zní tvoje odpověd". Tatsumi se k němu nakloníl políbil ho" ANO stanu se tvojím manželem".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama