Láska k YAOI

Jinej pohled na věc 3

23. října 2018 v 14:16 | Ajka |  Kapitolovky

Záchrana


Téma: Hvězdná brána
Pár: Jack O'neill - Deniel Jackson (Pepa)


Druhej den šly SG1 na poradu do kanceláře jako vždycky, ale jeden člen furt nepřicházel. Měly tam být v deset, mysleli si že ho něco jen zdželo. Ale už to bylo deset min spoždění."vyděl dneska někdo Deniela že šel do práce nebo ho někdo zahlédl?. Nikdo znich ho ještě dnes nepotkal. "Třeba zaspal Hammonte, skusím mu zavolat". Ti.......tut tut. "Třeba ho neslyší". Porada skončila Hammont řekl at tady zustane Jack a v šechny už můžou jít. " nějak se mi to nezda, hele když nepříjde do dvanacti tak běž za ním". Jack kývl a odešel. Každého se ptal jestly ho nikdo nevyděl, nikdo nic už se začal trochu bát. Bylo jedenáct padesát tak šel na oběd třeba tam bude, rozhlídnul se ale nikde ho nevyděl. Sednul si ke stolu kde seděl zbitek jeho tímu, uviděl jak přichází Pepa a podivne se usmívá. Když Pepa zahlédl Jack tak se ještě víc usmal.Jack to pochopil( on něco vý) stoupl si a hned šel k němu do domu, ani nezaťukal a hned vyrazil dveře. "Denieli jsi tu ozvi se". Všude ho hledal i ve sprše ale nikde nebyl( já to věděl) vzal telefon a zavolal Hammontovy. " přišel Deniel?.. no tak tady taky neni.. jo jsem uněho doma. A mam tušení že má vtom prsty Pepa, hlavně ať neodejde hned jsem tam". Když tam přišel tak na něho už čekal Hammont ale díval se divně. " von zdrhl že". Hammont kývl" už jsem poslal k jěho domu lidi ale nikdo tam nebyl".(ksakru, tak kdej si).

"Promiň miláčku že jsem tě svázal,ale musel jsem jinak bys sis ublížil". Deniel se pokoušel dostat z toho provazu ale nešloto, tak ho aspoň nádaval skrz zalepenou pusu" hmm psut me, hved". Pepa se na něho usmal a šel pomalu zaním, lehl si kněmu a dotíkal se ho. "Nefsahej na me, a puf me". Pepa mu dal pusu na čelo pohladil ho" večer přijdu miláčku a umyju tě od toho bláta, jsi špinavý jak si se bránil, teť si musím něco zařidit. Ale neboj večer ti to vše vynahradím". A odešel, Deniel se začal víc bát a panikařit, nevěděl jestly ho už někdo hledaj. Bál se že teť už nepřijdou v čas. "Musíme ho najít jinak mu zas udělá to jako přetím ale teť to už dokončí". Jack bezničeho vyletěl s kanceláře. Večer šel do toho parku kudy chodil Deniel, věděl že tudy chodí že je to kratší k němu. Uvyděl místo kde bylo bláto a šlápoty, něco uvyděl na zemi. Sehl se a uviděl telefon a stříkačku, zvedl to a podíval se (já to tušil , proto to nezvedal). Letěl hned za Hammont " Hammonte mám důkaz že včera Pepa přepadl a unesl Deniela. Ůkazal mu telefon a střikáčku."já mam taky správu, vyděly Pepu". Pepa si vmysly přemítal jak udělá dobře Denielovi, jak si už konečně Deniel přizná že ho má taky rád, a zůstane sním napořád. Jack a Hammont a pár vojáků ho sledovaly jak jde ale pak ho nějak statily.

"Tak miláčku jsem z pátky, teť můžu ti to vše vynahradit. Ale prvni ti musím zabránit at si neublížiš pak si tě umiju". Deniel se pokoušel bránit ale neměloto cenu" nedechlej to Pepo". Pepa mu to pích počkal než to bude působyt, pak ho rozvázal zvedl ho do náruče a šel do koupelny.

"Někde tady to musí bejt, vždyť tudy šel". Řekl Jack, furt to hledaly ale nic nenašly. Už to chtěly vzdát když tu náhle uviděly dům. Vešly do domu a uslyšely nějakej hluk.

" no miláčku krásně sem si tě vykoupal i sliknul, a teť tě zato v šechno na co si čekal uspokojím" mne Pepo mnech mě napojkoji". Pepa si k němu vlezl a odlepil mu pusu, začal ho líbat a osahovat. "Umm nee do-dost nech mě už konečně být, jsi nemocní musíš se lé-léčit." Pepa se na něho koukl sklonil se a pošeptal mu do ucha" já ti dokážu že mě taky miluješ jako já tebe" Deniel už něco chtěl říct ale Pepa ho lechce kousl do ucha a olizl ho.Deniel zásténal, Pepa se jen usmál a začal ho líbat a dál ho osahoval. Jack a Hammont slyšely Pepuv hlas tak šly za tím. Pepa se už skláněl na Deniho přednosty" hm ne-nech mě ach nedělej to". Deniel se znažíl nějak bránit ale kvůly ti látce to nešlo. I když nechtěl a bránil se tak se cena udělal, Pepa zvedl na něho zrak a usmál se " tohle sem vždycky chtěl ti udělat, víš že jsi sexi když se červenáš. Tohle ale není v šechno, teť příjde něco mnohem lepšiho". Pepa ho už chtěl otočit na břicho"n-nee Pepo nedělej to". Denielovi už zhasla i ta poslední naděje. Jack vykopl dveře a odhodíl Pepu od Deniela, Hammont nakázal at ho chytnou. Vojací ho chytly a vekly ho přič" NE PUSTE MĚ TO JE MŮJ MILÁČEK,NEŠAHEJ NA NĚHO". Křičel když ho vekly přič, Jack přehodíl deku přes Deniela vzal ho do náruče a odešly od tam tut.

... O tři roky později.
"Tak co lásko jak mi to sluši". Zeptal se Jack s vého manžela. " vypadáš nádherně, jen ta kravata za se". Usmal se Deniel a šel mu ji opravyt. " co bych bez tebe dělal"( dal mu pusu) tak já už jdu pa, a počkej na mě s tím obědem uděláme ho spolu". Deniel kývl a zakřičel že z něho bude skvělej řiditel, zavřel dveře a čekal než přijde s jeho povišením...(Jak ho ten den záchránily , a Pepu zavřely do vězení za sexualni a málem znáslněni napadení. Tak se zistilo že ten jejich bejvalý řiditil to udělal sválně že Pepu tam knim přeložil. Chtěl ho i obhajovat. Byl totiž Pepuv OTEC. Za ten rok se hodně událo jak horšimu tak dobrému. Deniel to zvádl vše kvůly podpoře od přátel a hlavně od Jacka. Deniel a Jack se zbližily, natolik žw to spolu daly dohromady ale trvaloto dlouho než Deniel zas začal důvěrovat ale přeci se jim to povedlo. Chodily s polu rok, a pak ho Jack požadal o ruku. Teť jsou už spolu manželé dva roky a jsou spolu šťastní, Deniel se s ním cítí bezpečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama