Láska k YAOI

Dvojtá láska?

25. října 2018 v 14:42 | Ajka |  Jednorázovky

Láska si vždycky nájde to co chce


Téma: Hvězdná brána
Pár: Jack O'neill-Deniel Jackson -Ti'elc


" Vy ste se zbláznily, že s ním chce te chodit". Oba pokrčily rameny. "My zato přece ne můžem, že ho milejem". Vůbec ne chápala, co se s níma stalo. " no dobře, jeden tobych pochopila ale oba? Vždyť nech ce vstach kvůly tomu problému". No právě to je ten problém, oba si pomysleli.

Jednou tím SG1 byl na misi a schytal to Deniel, byloto vážné. Ležel na lůžku a dýchaly za něho přistroje. Když byly na ti misi tak je přepadly a zavřely. Deniel z níčeho nic se začal dusit, nikdo nevyděl co se deje. Von jím totiž neřekl že je asmatik. " Denieli co se děje?". Deniel neodpovydál jen se snažil díchat." já .. Ne-nemůžu ... dý-..fýcha". Samanta už věděl kde je problém. "Můsí me se odtut hned dostat, jinak se udusí". Jack ho vzal do náruče a zvedl se s ním" už mi řeknete co je s ním? ". Ti'elc se zatím s nažil otevřit mříže." on je astmatik". Ale né, proč zrovna on. "Proč nám to ale neřekl, že je astmatik".Když se jím podařilo utéct od vězení a rovnou utíkaly k hvězdné bráně. " vydrž Denieli, už tam budem". Deniel se snažíl rozdíchat se ale moc mu to už nešlo.Když už byly u brány a Samanta rychle šla zadat kód." on už jen tak tak díchá, notak Denieli vydrž". Otevřela se brána SG1 do ní vešla. " urychleně zavoléjte doktorku, notal Denieli už jde". Deniel už pomalu přestal díchat ale doktorka přišla pravou chvíly.Doktorka urychleně mu podala Jackovi inhálator. Ten mu dál rychle díchnout. Deniel se rozkašlal a sípal ale už se cítíl trochu dobře. "Bude v pořádku, teť ho fáme na pokoj a budem ho ještě sledovat". Byl tejden na nemocničním od dělení. Jednou večer když Deniel spal, se oba u něho sešly" oba sme tady z určitého důvodu že?. Ti'elc kývl a vůbec nechápal proč za ním přišel, proč se o něho tak bojí a každý večer se mu oněm zdá." máme asi velkéj problém, co začal od té doby co málem umřel.. Můsi me to vyrešit".

"Musíš nám nějak pomoc, jinak se stoho oba zbláznime". (Proč já)" tak mu to nějak dávejte oba najevo, že ho máte rádi". Oba se zamyslely(jak to dát na jevo). "Tak mu ukážem jak vypadá naše láska k němu". Obadva odešly ale ještě slyšely jak Maxina říká ať jdou hlavně na něho pomalu. Vy myslely jak zbalyt Deniel, a hlavně ať se jich hlavně nebojí.

Každý den seho pokoušely nějak nenápadně se ho dotíkat, hladit a být s ním samy. Denielovy to na začátku nějak nevnímal ale postupem času si říkal co to donich vjelo zas." hele klu potřebuju si s vámy dnes večer o něčem promluvyt, tak v osm u mě doma". Deniel odešel s jídelni a Jack tak i Ti'elc se na něho dívaly jak odcházi. Oba premýšlely co jím chce řict. Nastal večer a v osm hodin čekaly oba u jeho dveřích za klepaly. "Pojde dál a posaďte se já se ještě osprchuju". Oba vešly a zavřely za sebou dveře, posadily se (vypadá nádherně) si oba pomyslely. Deniel vyšel z koupelny a sednul si na proti ním." no... poslední dobou sem si šiml že se oba chováte divně, myslel sem si že se tak hele chováte i ostat ním. Ale vy se chováte jen ke mě takhle, vysvětly te mi proč?". Oba jen mlčely ale pak " budu mluvit za oba. My oba k tobě cítí me něco víc než kamáradctví, začalo to tu dobu co si málem umřel každý večer sme za tebou tajně chodily". Deniel naně naštvaně ale i starostně koukal(tak že měla pravdu, co mi řikala a já ji to nevěříl). "Jste oba blázni, vždyť jste oba hezký tak můžete mít koho chceta. A vy si oba vyberete mě". (Oba jsme pronej heský, možná máme uněj oba nějakou naději)." možná jsme oba blázni ale oba tě milujem a chceme ti ukázat lásku co ti budem pokaždé dávat. Tak nám to prosím dovol". Oba ho chytli za ruce, něžně ho hladily a koukaly na něho. Deniel se jim vytrhnul otočíl se k ním zády, oba si myslely že je to konec. Ale pak oba uslyšely jak potichu řekl" a oba vám nevadí žej sem asmatik, že budu mít občas s tím problémi?". Obadva se na sebe usmáli a šly pomalu k němu. Otočili ho k sobě a oba ho políbily na ústa" aní náhodou nám to nevadí, ba naopak budem velice rádi když se o tebe budem starat a ne bát se o tebe". Deniel se na oba usmál a oba je políbil" tak jsem v šechni tři blázni, Když to spolu skusí me".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama